Kadra trenerska

System szkolenia, stosowany w Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej, może być realizowany, wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie w zakresie pracy z najmłodszymi. Wykazuje się on, zarówno kompetencjami trenerskimi, jak i podejściem pedagogicznym.

Nasi zawodnicy zdobywają umiejętności bramkarskie pod okiem wyselekcjonowanego sztabu szkoleniowego z wieloletnim starzem bramkarskim, w którym znajdują się:  

 

Paweł Linka: to były zawodnik takich klubów jak: Lech Poznań, Amica Wronki, Podbeskidzie Bielsko-Biala, AO Xanthi. Paweł Linka obecnie prowadzi treningi bramkarskie w dwóch grupach w lokalizacji Poznań Dębiec. Prowadzi także treningi na obozach i półkoloniach bramkarskich SportujMY. 

 

Sebastian Przybylski prowadzi treningi w lokalizacji Swarzędz. Swoją karierę bramkarską rozpoczął w klubie Rokita Rokietnica, potem próbował swoich sił w takich klubach jak: Warta Poznań, Polonia Poznań i innych małych klubach. Były asystent trenera w Polonii Poznań w grupie młodziczek. W 2018 zdobył licencję C i prowadził grupy: Junioreki Młodsze w CLJ, Polonia Poznań – bramkarki młodsze, młodzik chłopcy, junior starszy i jako asystent trenera 3 ligi kobiet. W 2019 został trenerem bramkarek w klubie Lejdis Luboń, po roku został trenerem bramkarek w Akademii Warty Poznań oraz jako drugi trener.

 

Błażej Biegański prowadzi od roku 2019 treningi w lokalizacji Jarocin. Przez kilkanaście lat z powodzeniem bronił barw IV ligowych klubów. Przez ten czas jeden z wychowanków zdążył zadebiutować w CLJ. Bardzo ceni sobie zaangażowanie i determinacje u młodych bramkarzy. Bardzo liczy na to, że w jego ślady pójdzie syn broniący obecnie barw jarocinskiej APR w kategorii Orlika.

 

Krzysztof Turski prowadzi treningi bramkarskie w lokalizacji Przeźmierowo. Od 6 lat jest trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa. Były piłkarz – napastnik w A-klasie. Obecnie studiuje na kierunku Psychologia dzieci i młodzieży.

 

Mikołaj Morawski prowadzi treningi bramkarskie w 3 lokalizacjach: Skórzewo, Rokietnica oraz Poznań Dębiec. Wychowanek Przemysław Poznań, pierwszy staż trenerski rozpoczął w 2017r. W latach 2018-2020 trener bramkarek przy kadrach wojewódzkich oraz trener 1 zespołu Kotwicy Kórnik. Od 2021r. trener bramkarzy w Akademii Warty Poznań. Odbył staże u trenera Stevena Pottsa (Manchester City) i Miguel Miranda (Sporting Lizbona). Posiada licencję UEFA Goalkeeper B.

 

Hubert Mularczyk prowadzi treningi bramkarskie w lokalizacji Poznań – Winogrady. Przez rok trener KS Świerczewo rocznik 2014/2015. Wychowanek Orła Wałcz, aktywny zawodnik - bramkarz w drużynie AMP Warta Poznań oraz od 2022 roku Reprezentant Polski w AMP Futbolu.

Projekt i wykonanie: cogitech group