Treningi

Harmonogram treningów:

grupa miejsce dzień godzina od dnia
Poznań - Rataje - treningi bramkarskie Boisko przy SP2 im. Szarych Szeregów, Osiedle Jagiellońskie 128 Piątek 17:00 31-05-24

Informacje:

Poszczególnym literom zostały przyporządkowane odpowiednie grupy rocznikowe

Poznań - Rataje - treningi bramkarskie - 2008 - 2016,

W przypadku zmian terminów będziemy niezwłocznie informować drogą mailową, SMS lub telefonicznie.

W tygodniu obywać się będzie 1 jednostka treningowa w godzinach popołudniowych. Treningi trwają od 60 do 90 minut. Zajęcia będą prowadzone na boisku otwartym latem, w hali okres zimowy.

Co zrobić aby zapisać dziecko do Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej?

Aby zapisać dziecko należy wypełnić dwuetapową rejestrację na stronie. Jeżeli dziecko trenuje w Akademii Piłkarskiej Reissa - wystarczy zalogować się na swoje konto i zgłosić nowego zawodnika na lokalizację Wielkopolskiej Akademii Bramkarskiej.

Rejestracja

Po rejestracji na adres mailowy otrzymają Państwo wszelkie informacje.

Do jakiego wieku dziecko może trenować w Akademii?

Wielkopolska Akademia Bramkarska jest przeznaczona dla chłopców i dziewczynek w wieku 7 - 19 lat.

Czy jestem zobowiązany do zakupu sprzętu sportowego sugerowanego przez Akademię?

Rodzic nie ma obowiązku zakupu sprzętu, jednak jednorodny sprzęt ułatwia organizację turniejów oraz wpływa na wizerunek drużyny przy okazji wspólnych wyjść i wyjazdów.

Jakie obuwie dziecko musi mieć ze sobą na zajęciach?

W zależności od nawierzchni, na jakiej będą odbywać się zajęcia dziecko powinno posiadać: obuwie typu Turf – „Śniegówki” z tzw. małymi korkami na boiska ze sztuczną trawą oraz halówki z podeszwą kauczukową na sale. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje absolutny zakaz gry w korkach. Prosimy jednak nie kupować obuwia od razu. Dziecko na pierwsze treningi może przyjść w obuwiu sportowym, które zakłada na zajęcia wychowania fizycznego. Zakup obuwia można skonsultować ze sklepem FootballPro www.footballpro.pl lub trenerem.

Co dziecko powinno mieć ze sobą na treningu i jak powinno być ubrane?

Ubranie - zależne od warunków atmosferycznych, powinno być ciepłe i składać się z koszulki, spodenek, obuwia piłkarskiego. W przypadku deszczu lub chłodu po treningu należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres).

Dziecko powinno posiadać ze sobą niegazowaną wodę mineralna (przynajmniej 0,5 l).

Czy treningi odbywają się w trakcie wakacji?

Tak, działamy przez 12 miesięcy w roku, również w trakcie wakacji zimowych i letnich. Zmianie mogą ulec termin i godziny treningów.

Czy przeprowadzenie badań jest obowiązkowe i czy trzeba za nie płacić?

Badania są bezpłatne. Klub zaleca, co oznacza, że rodzic może, ale nie musi przeprowadzić badanie dziecka. Dla najmłodszych sugeruje się wykonanie badania po zaaklimatyzowaniu zawodnika w drużynie.

Każdy z rodziców podpisuje oświadczenie do umowy, na podstawie którego rodzic przejmuje odpowiedzialność w przypadku problemów zdrowotnych dziecka do momentu wykonania badań. Podpisanie załącznika do umowy nie wyklucza wykonania w/w badań w późniejszym okresie na w/w zasadach.

Czy WAB organizuje obozy sportowe?

Tak, organizujemy zimowe i letnie obozy. Zawodnicy Akademii biorą udział w obozie na preferencyjnych warunkach. Organizowane wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Miejsca obozów i wycieczek za każdym razem są starannie dobierane pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Więcej informacji na stronie Obozów Akademii Piłkarskiej Reissa - www.obozy.akademiareissa.pl